Z drewna wydobywamy prawdziwą naturę. Oryginalne deski do krojenia i serwowania.

Zamówienia indywidualne

Chcesz złożyć zamówienie? Fantastycznie! Zanim jednak napiszesz nam o swoim marzeniach, zapoznaj się z podpowiedziami, co w zamówieniu powinno się znaleźć:

To weź pod uwagę zamawiając stół: z jakiego drewna, wielkość (rozmiar blatu i jego grubość, wysokość stołu), czy ma być rozkładany, czy może mieć widoczne sęki, czy ma mieć wyczuwalną fakturę drewna, czy ma mieć elementy z żywicy epoksydowej (w jakim kolorze), czy ma być w kolorze drewna czy chcesz inny (jaki) kolor, ilość nóg i materiał wykonania.

To weź pod uwagę zamawiając blat: z jakiego drewna ma być wykonany, wielkość (także grubość blatu), czy zależy Ci na monolicie, czy ma mieć elementy z żywicy epoksydowej, czym ma być zabezpieczony (bądź do jakiego pomieszczenia), czy ma mieć zachowaną naturalną krawędź.

Zamówienia innych mebli: rodzaj drewna, wymiary, elementy dekoracyjne.

Zamówienia elementów wymagających montażu (schody, meble kuchenne, szafki i szafy na wymiar): rodzaj drewna, wymiary, elementy dekoracyjne – np. malowanie na konkretny kolor;  koniecznie podaj jakiego miasta dotyczy montaż.

Czy podałaś/-eś informację o terminie realizacji, na którym Ci zależy?

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą (w przeciągu 5 dni roboczych) w celu przedstawienia wyceny. Dopiero po jej akceptacji przez Ciebie, ustaleniu szczegółów, terminu i wpłacie zaliczki zaczniemy realizację danego zamówienia.