Dołączysz do nas? →

Zamówienia indywidualne

Chcesz złożyć zamówienie? Fantastycznie! Poniżej znajdują się podpowiedzi mówiące o tym, co warto przemyśleć przed złożeniem zamówienia. Jeśli nie uwzględnisz tych informacji w wiadomości do nas  licz się z tym, że będziemy się z Tobą kontaktować. Musimy mieć te dane bo bez nich nie przygotujemy wyceny.
Prosimy, zapoznaj się z poniższymi podpowiedziami. Do formularza możesz dodać gotowy projekt od architekta lub załączyć link z tablicą z Pinteresta, pełną inspiracji na dany mebel. Jeśli masz gotowy projekt, prześlij nam rysunki na mejla: sklep@stolarniawdeche.pl
Pamiętaj, że jesteśmy pracownią stolarską, nie projektową – jeśli potrzebujesz projektu i jego wizualizacji, zgłoś się do architekta. W wielu kwestiach możemy Ci doradzić, ale nie robimy rysunków projektów z opisów przygotowanych przez klienta.

Chcesz zamówić STÓŁ? To weź pod uwagę myśląc o zamówieniu: z jakiego drewna ma być wykonany, wielkość (rozmiar blatu i jego grubość, wysokość stołu), czy ma być rozkładany, czy drewno może mieć widoczne sęki, czy w dotyku ma mieć wyczuwalną fakturę drewna, czy ma mieć elementy z żywicy epoksydowej (i w jakim kolorze), czy blat ma być w naturalnym kolorze drewna czy w innym (jakim?), ilość nóg i materiał ich wykonania.

Zamawiasz BLAT? Takie informacje powinny się znaleźć w zamówieniu: z jakiego drewna ma być wykonany, wymiary (także grubość)blatu, czy ma być wykonany z monolitu (jednego kawałka drewna) czy może być klejony, czy chcesz elementy z żywicy epoksydowej (i w jakim kolorze, jak duże – np. czy ma być to wypełnienie sęków czy marzysz o żywicy zdobiącej całą długość blatu), czym ma być zabezpieczony (bądź podaj do jakiego pomieszczenia, to doradzimy Ci czym go zabezpieczyć), czy ma mieć zachowaną naturalną krawędź (czy ma być prosty, półokrągły).

Zamówienia innych mebli: rodzaj drewna, wymiary, elementy dekoracyjne, kolor (naturalne drewno, bielone, itp.).

Zamówienia elementów wymagających montażu (schody, meble kuchenne, szafki i szafy na wymiar): rodzaj drewna, wymiary, elementy dekoracyjne – np. malowanie na konkretny kolor;  koniecznie podaj jakiego miasta dotyczy montaż.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie realizacji – daj nam o tym znać. 

 

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą (w przeciągu 5 dni roboczych) w celu przedstawienia wyceny. Dopiero po jej akceptacji przez Ciebie, ustaleniu szczegółów prac i terminu ich wykonania, podpisaniu umowy oraz wpłacie zaliczki zaczniemy realizację danego zamówienia.

Wyceny są ważne 3 tygodnie od momentu ich przedstawienia. Po tym czasie wymagają ponownej kalkulacji.

Pomiary u klienta są płatne (z wyjątkiem sytuacji, gdy danego dnia podpisujemy umowę na wykonanie prac).  Opłata za pomiar jest bezzwrotna, jeśli klient nie zdecyduje się na współpracę z nami. W przypadku współpracy przy danym projekcie opłata za pomiary jest wliczana jako opłata za zamówienia.