Dołączysz do nas? →

O Nas

MARCIN EDWARD PAKUŁA – fotografik, podróżnik, leśnik, ekonomista i jak wiadomo – stolarz. Pasjonata starych domów, dzikiego spania i aktywnego spędzania czasu. Samouk. Pełna pomysłów (i dredów) głowa rodziny. Miłośnik Kotliny Kłodzkiej i gór (ale zimą!). Nie lubi tłumów i latem żadna siła nie wyciągnie go na plażę. Jego ulubione powiedzenie brzmi „To nie problem!”. Właściwie to coś więcej niż powiedzenie, to życiowa dewiza! Fan programu „Agrobiznes”. Od dziecka wiedział, że chce prowadzić agroturystykę (i konsekwentnie do tego dąży). Człowiek dla którego niemożliwie nie istnieje: wsiadł na rower i pojechał do Indii. Wrócił, odpoczął i „skoczył” do Maroko.

To Marcin wykonuje Wasze zamówienia, przygotowuje wyceny, jeździ na pomiary i montaże.  To z nim warto rozmawiać o kwestiach technicznych zamówienia. Poza tym jeśli masz potrzebę ścięcia drzewa na działce lub dysponujesz drewnem z rozbiórki – to również dzwoń do Marcina (a najlepiej wyślij SMSa z prośbą o kontakt, bo w stolarni często nie słychać telefonu).

 

ALEKSANDRA NIEWIADOWSKA-PAKUŁA –  z wykształcenia dziennikarka, pasjonatka tematów związanych z komunikacją medialną i PR. Zawodowo pomaga firmom budować wizerunek w sieci, zajmuje się też pisaniem tekstów na zamówienie.  Prywatnie miłośniczka zwierząt. Zawsze gotowa wyruszyć w podróż z plecakiem pełnym książek.  Kocha dziką przyrodę, ale nie pogardzi też odrobiną luksusu. Człowiek poszukujący „czegoś więcej”. Wiecznie głodna przygód i wrażeń. Niespełniona (jeszcze) pisarka i amatorka psychologii. Nie lubi zimna, woli ciepło.  Rzuciła korpo-świat, by zamieszkać na wsi i rozwijać rodzinne projekty.

Ola prowadzi nasze social media, odpowiada na wiadomości (też e-mail) i jest pierwszą osobą do kontaktu. Jeśli chcesz omówić swoje wątpliwości projektowe, nie wiesz jakie drewno wybrać lub chcesz nawiązać z nami współpracę jako Architekt lub Galeria Wnętrz – dzwoń do Oli.

 

MEDIA O NAS

O Stolarni #Wdeche w radiu, telewizji i prasie

Wywiad w Radiu Zachód – dodatkowa treść

Wywiad w Radiu Zachód – dodatkowa treść

Wywiad w Radiu Zachód – dodatkowa treść